Dostupnost Prindoru v České republice

hvezdicka

Jediný Prindor v ČR

Nasazení technologie Prindor vyžaduje specifické know-how. V současnosti technologií Prindor jako jediná disponuje firma TOP TISK obaly z Brna. Zařízení InlineFoiler Prindor zakoupila před koncem loňského roku jako součást tiskového stroje Roland 706LTTLV HiPrint. Stala se tak šestou tiskárnou na evropském kontinentu, která nabízí jeho možnosti. TOP TISK obaly ji nabízí ve vysoké kvalitě spolu s dodržováním termínů.

mašina

Nadstavba Prindor

hvezdicka

Konfigurace tiskového stroje s Prindorem

Konfigurace stroje Roland 706 ve firmě TOP TISK obaly zahrnuje šest tiskových věží, dvě lakovací jednotky a zařízení InLineFoiler Prindor druhé generace, kterou výrobce poprvé představil na veletrhu Drupa 2008. Nadstavbu Prindor lze samozřejmě během krátké doby odstavit. V takovém případě může stroj sloužit standardnímu ofsetovému tisku. Silnou stránkou stroje nainstalovaného v TOP TISKu je kombinace technologie Prindor a dvojí lakovací jednotky, což zvyšuje jeho užitnou hodnotu. Se dvěma mezisušeními je možné využít plný výkon stroje a tisknout při UV lakování rychlostí až 16 000 archů za hodinu.

mašina
hvezdicka

TOP TISK s Prindorem rozšiřuje portfolio

Podle názvu firmy je hlavní oblastí podnikání firmy TOP TISK obaly především výroba skládaných obalů z hladké lepenky. Technologie Prindor však nachází kromě potisku obalů i další uplatnění. Nový stroj zvládne potisknout spektrum substrátů o nižších gramážích . Tloušťka potiskovaného materiálu spadá do rozmezí 0,04 až 1,0 mm. To přibližně odpovídá plošné hmotnosti 45 až 750 g/m2. Kvalitní technologie vyžaduje podporu schopného týmu odborníků, kterým TOP TISK obaly disponuje. Nabízí provedení konstrukce in-house, tiskové návrhy přebírá hlavně od partnerských grafických studií.