Prindor znamená nové možnosti

hvezdicka

Skládačkové obaly budou s Prindorem jedinečné

Zušlechtění Prindorem je možné u všech typů skládaných obalů z hladké lepenky. Metalický vzhled lze uplatnit na celý obal nebo jeho část. Efekty je možné vytvářet podle různých druhů fólie. Následným přetiskem a UV lakováním se otevírá široká paleta možností. Prindor také nijak nebrání označování krabiček Braillovým písmem pro nevidomé. Reliéf písma metalický efekt nepoškozuje a grafika s ním zůstává stejně kvalitní.

obal

Čárové kódy ponechá Prindor čitelné

Čitelnost čárových kódů na obalech je pro výrobce důležitá. U EAN kódů jsou čtečky technologicky vyspělé a obal je při snímání v relativním klidu. U speciálních kódů je tomu jinak. Například automatické balící linky výrobců léčiv musejí rozeznat, jaká krabička je plněna. Pharmakód má definovány dvě tloušťky čar a jednu mezeru, takže je velice jednoduchý. Jeho čtení ale probíhá ve vysoké rychlosti. Kód je proto náročný na přesnost čar, ohraničení a na kontrast vzhledem k podkladu. Jestliže máte obavy o čitelnost speciálních kódů na vašich obalech v plnících linkách, s Prindorem můžete být klidní. Fólii lze aplikovat pouze na pohledové části obalů, technické plochy zůstanou tištěny na samotný substrát.

carovy kod

Speciální požadavky Prindor zvládá

Nestačí vám aplikace metalické fólie na vašem produktu? Vyžadujete něco výjimečného? Může jít o exkluzivní design nebo ochranu produktu proti padělání. Prindor dovoluje použít fólie s různými vzory, laserovými nebo holografickými efekty. Dokáže to za jemného prokreslení detailů při náročných soutiscích, které je možné dále přetiskovat.

Prindor nevyžaduje speciální lepení

U obalů, kde je použit metalizovaný substrát, představuje lepení problém. Nepoužili jste zatím na svých skládaných obalech povrchovou úpravu, protože nechcete investovat do drahé technologie tavného lepení? S Prindorem lze na plnících linkách používat konvenční metody lepení. Plochy pro lepení zůstanou bez fólie i laku. Díky Prindoru nebudete ochuzeni o konkurenceschopné obaly. Příkladem použití jsou prací prášky, u kterých se při plnění slepí dno i horní část, dále jsou to například blistrové obaly (zubní kartáčky apod.).

hvezdicka

Katalogy

Výroba katalogu je pro výrobce důležitá a zároveň nákladná věc. Pro zákazníka jde často o jediné vodítko, podle kterého porovnává produkty mezi sebou a rozhoduje o koupi. Jeho tisku předchází množství náročné produkce, kterou je potřeba zhodnotit. Prindor tím dokáže odlišit produkty firmy od konkurence.

Katalog zušlechtěný Prindorem dokáže zákazníkovi představit produkty v lepším světle. Zvýrazní jakékoliv kovové části zobrazovaného výrobku. Katalog koupelnových doplňků získá na atraktivitě, zobrazení klenotů dodá Prindor dojem exkluzivity a mořská hladina v nabídce cestovní kanceláře získá nepřekonatelný třpyt. Prindor je vhodný pro zobrazení jakýchkoliv odlesků, záleží pouze na kreativitě a fantazii tvůrců grafiky.

odol
hvezdicka

Časopisy

Odvětví časopisů je vysoce konkurenční a tituly musejí o místo na trhu tvrdě bojovat. Studená ražba technologií Prindor nabízí za určitých podmínek vhodný prostředek, jak zaujmout atraktivitou a bezkonkurenčními efekty. Metalické efekty lze aplikovat například na logo časopisu. Využití najde Prindor také při ztvárnění tematických rubrik, módních fotoseriálů a všude tam, kde je záměr ozvláštnit fotografie nebo text a dodat mu nejen luxusní vzhled. Přidanou hodnotu představuje Prindor pro inzerenty, kteří s jeho pomocí obdrží nepřehlédnutelnou prezentaci.

odol