Prindor a jeho výhody

Prindor představuje konkurenční výhodu pro každého, kdo jej využije pro své tištěné materiály. Je bonusem pro obaly, etikety, časopisy nebo katalogy a další tiskoviny.

hvezdicka

Nové možnosti tisku s Prindorem

Prindor dokáže dosud nemožné

Prindor dokáže vytvořit efekty, které dosud nebyly při tisku možné. Nanášení fólie za studena umožňuje dosáhnout vysoké přesnosti, která je nezbytná při tisku drobných detailů. Odpadá nebezpečí deformace substrátu teplem, tlakem a vlhkem.

ukazkovy arch

Prostor pro kreativitu

Technologie Prindor dokáže využít fólie různých barev a efektů, například holografických nebo s různou strukturou povrchu. Záleží pouze na požadavcích klienta a schopnostech a kreativitě grafiků.

Odlišení od konkurence

Prindor představuje novou dimenzi tisku. Výrobci mohou mít tiskoviny s unikátními efekty. Velká přesnost a jemné prokreslení obrazu dovolují zvýraznit ty nejdrobnější detaily. Potiskovat lze materiál v rozmezí tlouštěk 0,04 až 1 mm, což umožňuje zušlechťovat obaly, katalogy, etikety a další tiskoviny podle přání klienta.

hvezdicka

Ekonomické výhody

Studená ražba technologií Prindor dokáže za určitých podmínek ušetřit prostředky. Odpadají počáteční náklady na výrobu drahých štočků, stačí běžná tisková forma. Přípravné časy jsou podstatně kratší, jsou zapotřebí desítky minut na rozdíl od několika hodin u horké ražby. Prindor dokáže vytvořit bohaté a jemně prokreslené efekty. Tisk je přitom atraktivnější a efektivnější než u jiných technologií. Úspory se projeví především při náročnějších aplikacích.