Využití technologie PRINDOR

Technologie studené ražby Prindor přináší nové možnosti klientům, kteří dosud využívali horké ražby. Zároveň se otevírají nové možnosti těm, kteří horkou ražbu z různých důvodů nevyužívali.

hvezdicka

Obaly

Technologií Prindor je možné potisknout materiál až do tloušťky jednoho milimetru, což odpovídá přibližně 750 gramům na metr čtvereční. Obaly díky Prindoru získají jedinečný vzhled a barevnost.

odol
hvezdicka

Etikety

Prindor je vhodný také pro tenké substráty a lze jím potisknout i etikety. Výhodu představuje možnost vyrobit etikety i další obaly ve stejné kvalitě a barevnosti. Výsledkem je jednotný vzhled obalů.

pivni etiketa
hvezdicka

Časopisy

Prindor dokáže dát nezaměnitelný vzhled obálce časopisu nebo jednotlivým stranám. Efekty, které byly dříve dosažitelné například horkou ražbou, jsou nyní dostupné s lepšími detaily. Potiskovaný materiál není teplotně namáhán a tisk je tak mnohem přesnější. Vydavatelství luxusních titulů se proto nemusí obávat nepřesně vytištěného titulu časopisu. Díky Prindoru mohou také nabídnout přidanou hodnotu inzerentům.

hmyz
hvezdicka

Katalogy

Tisk na metalický podklad dokáže zvýraznit kovový vzhled objektů nebo například odlesky vodní hladiny. Prindor přesně zvýrazní požadované oblasti včetně nejjemnějších detailů, jako jsou praskliny, textilní vlákna nebo struktura kovového povrchu. Záleží pouze na fantazii a schopnostech při přípravě grafického návrhu. Katalog koupelnového příslušenství, šperků nebo nábytku s využitím zušlechťovací technologie Prindor udělá na zákazníka hlubší dojem než samotný ofsetový tisk

kolo